خدمات کراتین اروجی

۱.کراتین احیا

کراتینه احیا برای چه کسانی مناسب است؟

کراتینه احیا برای ضخامت، فرم دهی و ترمیم موهای سالم و آسیب دیده به کار میرود به همین دلیل فوتید کراتین مو برای موهای آسیب دیده زیاد است.  و تا 70 درصد اثر ترمیمی و احیا دارد و 30 درصد موجب حالت صافی در موها میشود. بنابراین به طور کلی کراتینه احیا مو بیشتر دارای اثر درمانی برای موهای آسیب دیده است.

اثر کراتینه احیا مانند اثرات تقویت و ویتامینه کردن مو میباشد بنابراین در افرادی که موها بر اثر استفاده از مواد شیمیایی سوخته و یا دچار آسیب دیدگی شده است استفاده از کراتینه احیا روشی برای ترمیم و تقویت موی آسیب دیده میباشد. البته اولین راهکار برای درمان و ترمیم آسیب دیدگی موها، کوتاه کردن آنهاست تا موهای جدید و سالم رشد کنند و جایگزین موهای آسیب دیده شوند.
کراتینه احیا بیشتر جنبه درمانی دارد

کراتین مو اروجی

۲.کراتین صافی

کراتینه احیا برای چه کسانی مناسب است؟

اگر مایل هستید که موهایتان صاف و درخشان شود میتوانید از کراتینه صافی استفاده کنید اما اثر درمانی کراتینه صافی به اندازه کراتینه احیا نمیباشد. ۷۰ درصد موجب حالت صافی در موها میشود و ۳۰ درصد اثر ترمیمی و احیا دارد.

بوتاکس موچیست و چگونه انجام می شود ؟

بوتاکس برای مو به هیچ عنوان حاوی ماده‌ی سم بوتولینوم، ماده‌ی اصلی بوتاکسی که برای چین و چروک پوست از آن استفاده می‌شود، نیست. در واقع، این روش درمانی و احیا، نامیست که بر اساس نحوه‌ی کار این نوع محصول درمانی برای آن انتخاب شده است. درست مانند بوتاکس که با شل کردن عضلات به صاف شدن پوست کمک می‌کند، بوتاکس مو با پر کردن الیاف مو به پری و صافی آن کمک خواهد کرد.
بوتاکس مو در واقع درمانی است که به صورت عمقی موهای شما را نرم و تقویت می‌کند و طی این فرایند الیاف مو با ماده‌ای مانند کلاژن پوشانده می‌شود. در این روش هر تار مو، قسمت شکسته یا نازک آن از مواد پر می‌شود و در نهایت موها براق‌تر و پرتر به نظر می‌رسند.

مواد تشکیل دهنده‌ای که در این روش استفاده می‌شود بسته به هر محصول و برند متفاوت است. اما به طور کلی این محصولات از ویتامین‌های E، B5 و کمپلکس کلاژن تشکیل می‌شوند.
همانطور که گفته شد در روند درمانی بوتاکس مو تزریقی انجام نمی‌شود و در واقع از ماده‌ای نرم‌ کننده بر روی تارهای موی شما استفاده می‌شود. اولین کاری که در این فرآیند انجام می‌شود استفاده از شامپویی مخصوص برای باز شدن کوکتیکول‌های مو است که آن را برای حالت پذیری آماده می‌کند. سپس مواد بوتاکس مو از ریشه تا نوک تارهای مو بر روی سر ماساژ داده می‌شود. در این روش مواد بین 20 تا 90 دقیقه بر روی موی مرطوب، باقی می‌ماند.

بعد از گذشت این مدت زمان بسته به روشی که آرایشگر شما در نظر دارد ممکن است موهای شما را اتوکشی کند و یا با بدون اتوکشی مواد موهایتان را شسته و خشک کند.
نتیجه‌ی بوتاکس مو بلافاصله بعد از انجام آن قابل مشاهده است و اثر آن از 2 تا 4 ماه باقی خواهد ماند. اگرچه باید بدانید که زمان دقیقی برای ماندگاری بوتاکس مو نمی‌توان تعیین کرد و برای هر فرد با توجه به نوع مو متفاوت است.

در کل بوتاکس مو برای افرادی که دارای موهای آسیب دیده، فر، شکننده و مات شده هستند گزینه‌ی مناسبی است . به طور کلی،  روش درمانی بوتاکس مو برای هر نوع مویی مناسب و ایمن است.

کراتین مو اروجی

پلكس تراپی مو چیست؟

این محصول در واقع تمامی پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ، اتوی مو، رنگ،دکلره و… را برقرار می کند. و این امکان را به افرادی که دارای موهای فوق العاده آسیب دیده ای هستند می دهد که با خیال آسوده موهای خود را به هر رنگی که می خواهند در آورند.پلکس تراپی ضمن اینکه آسیب دیدگی های قبلی موها را از بین می برد و با آب رسانی به کوتيکول مو و مرطوب کردن آن موجب بازسازي مويرگي و عميق فيبرهاي مو شده جلوه‌ سالمی از ريشه تا نوک مو را براي مصرف‌کننده به ارمغان می آورد.
پلكسها مواد مقاوم ساز مو هستند كه براي افزايش مقاومت مو در حين كار با مواد شيميايي مثل فر زدن وصافيها ورنگ ودكلره به اين مواد اضافه ميشوند تا ميزان احتمال اسيب به مو رو كاهش بدهند
در پلكس تراپي باندهاي دي سولفيدي و آسيب ديده مو ترميم وبازسازي ميشوند
اينكار براي موهاي بشدت اسيب ديده كه حالت كشساني شديد ويا حتي خرد شدن وكنده شدن دارند توصيه ميشود
اين مواد حاوي هيچ نوع ماده شيميايي مضر نيست
حالت وساختمان خارجي مو رو اصلا تغيير نميدهد بنابراين پس از انجام پلكس تراپي اصلا نبايد انتظار موي ابريشمي ولخت داشت
معمولا بدنبال پلكس تراپي ورفع اسيب ساختمان داخلي مو يك ترميم مثل كراتين توصيه ميشود تا مو از نظر ساختمان خارجي هم احيا شود